Yorumlar

61 thoughts on “Yorumlar

 1. Emre dedi ki:

  Benim derdim biraz farkli genelde baglama icin gidiyor anladigim kadariyla cogu insan biz zaten sevgilimle birbirimizi cok seviyorduk 3 senedir beraberiz ama ben Alevi oldugum icin ailesi bir turlu kabul etmiyordu (bu devirde hala boyle seylerin yasanmasi da uzucu gercekten) artik evlenmeye karar verdigimiz halde ailesi hala sorun cikarinca bir arkadasim bu konuda havas ilmiyle çalışmalar yapan hocalar oldugunu soyledi arastirdim gercektende aile ikna vefki oldugunu öğrendim. İlk aradigim kisi Medyum Muhammet Yusuf hoca oldu ki iyi ki de onu aramisim zira internette bakinca o kadar cok dolandirilan insan var ki ilk seferde gercek dürüst bir hoca bulmak gercekten mucize, ikna vefki icin çalışmaya başladık ortalama 10. gun civarinda etkisini gostermeye baslayacagini soylemisti ben riske atmayıp kendileriyle hemen iletisime gecmek istemedim daha bekliyordum ki kız arkadaşımın babası kendisi kiz arkadaşıma konuyu açmış ve gelsinler istesinler madem birbirinizi seviyorsunuz bize laf düşmez demiş 🙂 Haftaya istemeye gideceğiz medyumlara hocalara hiç inanmayan biriyken böyle bir sonuç almak gerçekten şaşırtıcı oldu.

 2. Fulya dedi ki:

  komşuma büyü yapılmıştı. evlerine gittiğinde evdeki pis kokudan dolayı anladım. kapılara domuz yağı sürülmüştü. ben daha önce Muhammet Yusuf hocaya işlem yaptırdığım için bildiğim güvendiğim isimdi. komşumada telefonunu verdim yanımda arattırdım. hemen o gün işlemlere başladılar bir hafta sonra büyü ortadan kalkmıştı. çok sevindim komşum adınada çok teşekkür ederim hocam Allah sizi başımızdan eksik etmesin.

 3. yonca dedi ki:

  Bu site sayesinde ve medyum Muhammet Yusuf hocam sayesinde ayrıldığım sevgilime tekrardan kavuştum. bana söz verdiği gibi 1 hafta içerisinde sevgilimi bana geri getirdi. medyum Muhammet Yusuf güvenilmesi gereken bir medyum size yapılacak her şeyi detaylı anlatıyor ve yaptığı işlemler kesinlikle tutuyor. Süper bir medyum kendisine emeklerinden ötürü teşekkür ediyorum ve sizlere de tavsiye ediyorum.

 4. yağmur dedi ki:

  Komşum Tarafından Tavsiye Edilen Medyum Muhammet Yusuf Hoca Olmasa Şimdilerde Tek Başıma Ortada Kalmıştım, Onun Sayesinde Yuvama Yapılan Bir Papaz Büyüsünü Bozduk. Allah Muhammet Yusuf Hocadan Razı Oslun. O Olmasaydı Belki Şimdilerde Eşim Bir Başkasına Bakıyor Ve Beni Görmüyordu. Muhammet Yusuf Hoca 8 Günlük Bir Çalışma Sonucunda Eşimin Iyi Olmasını Sağladı Ve Onun Sayesinde Şimdilerde Eşim Çok Daha Iyi Oldu. Muhammet Yusuf Hocanın Bu Ehli Ve Etkili Kişi Olduğuna Inandım Ve De Güvenilir Birisi.

 5. aşık dedi ki:

  Ben medyum Muhammet Yusuf ile bağlama büyüsü çalışması yaptım başka medyumların 45 günde beceremediği işi özel büyüsüyle 7 gün gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirdi. Ben daha önce ne böyle bir büyü ne de böyle bir medyum gördüm sayesinde sevdiğim adam dizimin dibinden ayrılmıyor her şey için teşekkürler hocam

 6. ibrahim dedi ki:

  Benim kız arkadaşım beni başka bir kişi ile aldattı. Ama ben onu çok seviyordum onsuz duramıyordum. Ben de Muhammet Yusuf hoca hakkında çok iyi yorumlar gördüm.Ve kendisiyle çalışmaya başladım . Kız arkadaşımın beraberliğini bitirip tekrar bana geri gelmesi için çalışma yaptı. 10 gün gibi kısa sürede bana geri getirdi. Allah razı olsun hocamızdan..

 7. Yeşim dedi ki:

  Eşimle bitmek bilmeyen kavgalarımdan kurtulmak ve daha düzenli bir evlilik için yardıma ihtiyacım var dı yoksa bu evlilik boşanma ile sonuçlanacaktı. Tahminlerime göre bütün bu sorunların sebebi kayınvalidemdi fakat bundan emin olmak adına internet üzerinden medyum arayışı içine girdim bir çok yorum sitesinde medyum Muhammet Yusuf hocamın yorumlarını okudum ve kendisi ile çalışmaya karar verdim. Telefon ettim konuştuk sıkıntımı anlattım bilgileri yolladım ve bakım yaptı benim beklediğim gibi kayınvalidem tarafından bize yapılmış bir büyü göründü medyum Muhammet Yusuf hocam büyüyü kaldırmak için benden 10 gün süre istedi ve bu 10 günden sonra evliliğimin rayına gireceğini ve eşimin bana daha iyi davranacağını söyledi. İşlemlere başladık 10 gün süre dolmadan 7. günün sonunda her şey normale dönmeye başladı ve eşim bana dediği gibi çok nazik olmaya ve artık bana daha yakından ilgi göstermeye başladı. Böyle bir medyumla çalıştığım ve hayatımı düzene soktuğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Umarım siz de bu tip sorunlar ile karşılaştığınız da medyum Muhammet Yusuf gibi hocalar ile denk gelirsiniz.

 8. Damla dedi ki:

  Allahımm sana şükürler olsun, bu gün sevdiğim insan beni iş yerimden aldı uzun uzun konuştuk ve tekrar bir araya gelmek istediğini söyledi. Muhammet Yusuf hocamla çalışmayı düşünen varsa öneririm. Herkese söyleyeceğim ismini hocam, herkese seni anlatacağım kimse benim durumuma düşmesin

 9. bahar dedi ki:

  Günümüzde gerçek medyum bulmak çok zor ve bulana kadar insanın göbeği çatlıyor dolandırıldığı paralar da cabası ama ben sizi bütün bu sorunlardan kurtarıp doğru ve gerçek bir medyuma yönlendirmek istiyorum. Kendisi ilim rifan sahibi yurt içi ve yurt dışında çalışmış ve hala bağlantıları olan dini eğitim almış gerçek bir medyum. Yapmış olduğu işlemlerde yanılma payı son derece düşük %1 diyebilirim. Ben kendisiyle çalıştım ve inanılmaz bir sonuç elde ettim. Ben yurt dışından bir bayanla evlenip türkiyeye gelmdim ve 8 senedir buradayım eşimle bir takım sorunlar yaşadım ve eşim evi benden habersiz terk ederek gitti nereye gittiğini dahi bilmiyordum. Medyum Muhammet Yusuf hocayı da internette medyum araştırırken buldum Muhammet Yusuf hocama sadece eşimin adını anne adını doğum tarihini ve fotoğrafını verdim bakım yaptı nereye gittiğine kadar söyledi ondan sonra 7 günlük bir işlemle eşimi bana geri getirdi. Bu sonuç sizce de muhteşem değil mi ? Bu yüzden sizlere kesinlikle medyum Muhammet Yusuf hocamı tavsiye ediyorum.

 10. GİZLİ dedi ki:

  medyum Muhammet Yusuf hoca benim hayatımı kurtaran tek adamdır. gaziantepde yaşıyorum ve uzun süren ilişkimde bakireliğimi kaybettim bizim buralarda bu durumun affı yoktur zaman sonrada ayrılıp gidince erkek arkadaşım kendimi öldürmeyi bile düşündüm. ipten aldı Muhammet Yusuf hoca diyebilirim. benden ayrılan erkek arkadaşımın geri gelmesi için geri getirme işlemi yaparak 6 günde kapıma geri getirdi. yoksa ben şimdi kendimi çoktan öldürmüştüm. vefa borcumu yorum yazarak ödemek istedim çünkü Muhammet Yusuf hoca el üstünde tutulacak bir medyumdur.

 11. Melek dedi ki:

  Ben size daha önce çalıştığım bir medyum olan Muhammet Yusuf beyi tavsiye edebilirim. Son derece kibar iyi bir dinleyici ve aynı zamanda bir psikolog gibi sizi dinler konuşur, dertlerinizi dinler ve size en uygun çözümü sunar. yaptığı işlemleri de zamanında bitirir 10 gün dediyse 9 gün olur 11 gün olmaz. Güzel insandır tanışmanızı ve çalışmanızı tavsiye ederim.

 12. Melda dedi ki:

  Kocamın ailesiyle hiç iyi değildik sürekli kocamla aramızı bozabilmek için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlardı bütün bunlara rağmen eşim beni çok sevdiği için bunlara pek kulak vermiyordu en sonunda her şey tersine döndü ne yaptılar bilemiyorum bir anda beni çocuklarımızı bırakıp evi terk etti 1 hafta kendisine ulaşamadım o arada ailesinin hayatına başka birisini sokmuş olabilir diye bile düşündüm ne yapacağımı düşünürken bir arkadaşım bana medyum Muhammet Yusuf hocamı önerdi kendisi o kadar yakın samimi bir hoca ki 12 günde sonuç aldım ve eskiden ayrılmamız için elinden gelen her türlü kötülüğü yapan kaynanam bir anda bana çok iyi davranmaya başladı simdi esim ve ailesi benimle çok iyi bana çok iyi davranıyorlar mutluluğumu bana bahşettiği için buradan kendisine teşekkür etmek istedim

 13. furkan dedi ki:

  Medyum Muhammet Yusuf çalıştığım en iyi medyumdur ve kendisi bağlama büyüsü konusunda gerçek bir uzmandır 6 tane medyumun 1 sene de yapamadığı işi kendisi 8 gün gibi kısa bir sürede bitirmiştir son derece güvenilir ve işlem yaptırılabilir bir insandır. Çalışın asla pişman olmazsınız

 14. gönlü dedi ki:

  Papaz büyüsü ile aşık etme ve geri getirme büyüsü için bende bir çok medyumları araştırdım bu konuda en mantıklı çalışma yapan medyum Muhammet Yusuf olduğunu gördüm insanlar medyum Muhammet Yusufdan bahsediyor övgüler yağıyordu kötü bir medyum olsa kimseler hakkında olumlu şeyler yazmazdı. Bende medyum Muhammet Yusuftan yardım aldım sevgilimden ayrıldım bana karşı sevgisi kalmamıştı sürekli tartışıyorduk en son nedensiz yere ayrıldık bende erkek arkadaşımı kendime aşık etmek ve geri getirmek için medyum Muhammet Yusuf beyden yardım aldım. Bu konuda bize bakım yaptı bakım sonrası Papaz büyüsü ile aşık etme ve geri getirme çalışmaları yapacağını söyledi bende Muhammet Yusuf beye güvendim çalışmalar başlattım. bu çalışmaları 13 günde sonuçlandırıp sevgilimi bana aşık ederek geri getirdi ve bağladı medyum Muhammet Yusuf bey işinde uzman bir medyum dur benim çalışmalarımı yaparak bir kez daha kanıtladı herkese bende Muhammet Yusuf beyi tavsiye ederim.

 15. yasemin dedi ki:

  merhalar ben hollandadan yasemin hollandada cok hoca aradım bulamadım benim dururmum cok sıkıntılı o yüzden yüz yüze görüşmek istedim ama bulamadım eşim beni göz göre göre aldatıyor ve 2 cocugunu düşman gibi görüyor ne eve geliyor nede para bırakıyordu bende evlere temizlige giderek cocuklarımı büyütmeye calısıyordum bi kadın var eşimi resmen kendine baglamıs gibi eşim ne istese onu yapıyor ve boşanma davası actı bana o kadınla evlenmek icin bende burda tek basıma cocuklarımla kala kaldım çok çaresiz bir şekilde ondan sonra medyum hoca arayısına girdim kaç tane medyuma gittiysem hiç biri çağre olmadı hep paramı aldılar engellediler kimileri yapamadı olmadı hep boşuna çabaladım yani en son bi arkadaşımın tavsiyesi ile medyum Muhammet Yusuf beyi aradım konustum anlattım derdimi allah razı olsun kendisinden bana bi kabala çalışması işlemi yapacagını söyledi 13 gün boyunca onunla birlikte çalışmalar yaptık eşim evine hiç bir şey yokmuşçasına döndü ve kadında eşimden sogumustu inanılır gibi degil ama yaptı bu adam başardı sonunda doğru hocayı bulup işlem yaptırdıgım için çok mutluyum herkese tavsiye ediyorum Muhammet Yusuf hocayı

 16. kadriye dedi ki:

  Muhammet Yusuf beyle bir çalışma gerçekleştirdim. İşlemim bağlama büyüsü idi ve eşimin beni daha çok sevmesini arkadaşları yerine benimle vakit geçirmesini istiyordum. Bu yüzden de kendisiyle işlem yapmak için görüştüm sağolsun çok iyi bir insan yaptığı konuşmalar sizi rahatlatıyor ve kendisine güven duyuyorsunuz. Çalışma konusunda anlaştık ve işlemlere başladık bana söylediği süre içerisinde işlemimi bitirdi ve onun sayesinde şu an kocam bütün boş vakitlerini benimle geçirmeye başladı hem de beni çok seviyor. Bunların hepsi Muhammet Yusuf bey sayesinde oldu bu yüzden ben medyum arayanlara kendisini tavsiye ediyorum.

 17. Güzin dedi ki:

  Harcadığım paralar, boşa giden ümitler, yıkılan hayaller ve bunların hepsini tek bir sihirli dokunuşla düzeltebilen güzel insan Muhammet Yusuf hocam sayesinde dipsiz bir kuyudan çıktım ve hayata 4 elle sarılıp yaşamaktan zevk almaya başladım. Onunla konuşurken huzur buluyorum ve konuşması beni acayip rahatlatıyor. Bu nasıl bir efsundur, tanımayanlar için anlattım bunu tanıyanlar zaten bana hak veriyorlardır. İşlem yaptırmasanız bile bilgi almak adına 15-20 dakika konuşun kendiniz de farkı anlayacaksınız. Diğer medyumlar ile yakından uzaktan alakası olmayan biri. Konuşurken espri bile yapıyor, güleç ve samimi en önemlisi de yaptığı işin ve aldığı paranın hakkını veriyor.

 18. sultan dedi ki:

  Almanyadan yazıyorum adım sultan ben de bu zamana kadar bir çok medyum tarafından dolandırılan ve yaklaşık 7000 euro parası giden bir insanım. Benim dönüm noktam ise medyum Muhammet Yusuf beydir.. Kendisini yorum sayfaları üzerinden buldum ve iletişime geçtim sorunumu anlattım ve kendisi ile bu konu hakkında neler yapabileceğimiz konusunda istişare yaptık. Benim için en uygun işlemi söyledi ve ücret konusunda anlaşarak işleme başladık. İşlem süresi boyunca bana o kadar iyi davrandı ki bu zamana kadar çalıştığım despot medyumların hepsinin insan olmadığını kanıtladı. gerçekten güvenilir bir medyumdur. Yapmış olduğu çalışmayı bana belirttiği süre içerisinde sonuçlandırdı ve ilk başta aldığı paranın dışında benden bir ücret talep etmedi. Bu yüzden ben kendisini tavsiye ederim. Çalışmak isteyenler güzel bir tercih yaparlar.

 19. Senem dedi ki:

  İnsanların duyguları ile oynamayın ve lütfen gerçek yorumlar yapın burada sizin yorumlarınızı okuyup bu yorumlara istinaden işlem yaptıran bir çok insan var. Kimi insanlar son paralarını bu işlere harcıyorlar ve 5 parasız kalıyorlar. İnsanların son umutlarını ellerinden almayın ve elinizi vicdanınıza koyarak yorum yapın. Sizden bunu rica ediyorum ben yaklaşık 1 ay önce Muhammet Yusuf beye aşk büyüsü için danıştım sağolsun bana çok yardımcı oldu kız kardeşiminde eşiyle sorunu vardı onun için tekrardan yardım alıyoruz kendisinden çok teşekkür ederiz hocam kız kardeşim fatma adınada teşekkürlerimi iletiyorum.. ALLAH herkesin gönlüne göre versin

 20. neslihan dedi ki:

  Medyum Muhammet Yusuf bey ile yapmış olduğum bağlama büyüsü çalışması 10 günde olumlu bir şekilde sonuçlandı bu yüzden ben şiddetle kendisini tavsiye ederim. İlk defa bir medyumun yaptığı işlemden olumlu sonuç aldım ve son derece mutluyum. ALLAH kendisinden razı olsun umutlarım bitmek üzereyken beni tekrardan hayata bağladı. Sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum

 21. hüseyin dedi ki:

  Muhammet Yusuf hoca kadar ilgilenen bir medyum görmedim digerleri hep parayı aldıktan sonra ya engelliyor yada ilgisiz bir tavırda konusuyor Muhammet Yusuf hoca hem ilgili hemde isini sonuna kadar yapıyor allah razı olsun ondan

 22. hüseyin dedi ki:

  Ben de medyum Muhammet Yusuf hocamı şiddetle tavsiye ediyorum. Bu adam büyüler konusunda gerçek bir uzman bunu çalışmayan kişilerin anlaması zor hepimiz sahtekar medyumlara alıştığımız ve hiç bir işlemden sonuç alamadığımız için gerçek medyumların yaptıkları bize mucize geliyor. Muhammet Yusuf hocam mucizelerin adamıdır. çok teşekkürler hocam.

 23. NURŞAH dedi ki:

  Muhammet Yusuf BEY İLE 8 GÜN ÖNCE BİR İŞLEME KALKIŞTIK BAĞLAMA GERİ GETİRME İŞLEMİ SONUC VERDİ 8 GÜN SEVGİLİM BANA MESAJ ATTI 8 GÜN İSE TAMAMI İLE GERİ DÖNDÜ BASKALARININ YORUMUNU OKURDUM İNANMAZDIM AMA GERCEKTEN BU BEYFENDİ İŞİNİ YAPIYOR COK SAGOLSUN Muhammet Yusuf HOCAM..

 24. Eliza dedi ki:

  Amerikadan yazıyorum bende Muhammet Yusuf beye büyü yaptıranlar ve sonuca ulaşanlardanım. Medyum Muhammet Yusuf bana göre en iyi medyumdur. Kendisi sayesinde ayrıldığım ve unutamadığım sevgilim bana geri döndü. Üzerinden 1 sene geçmişti ben olmaz diye bakarken medyum Muhammet Yusuf sevgilimi bana geri getirdi. Şimdi ilişkimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. ALLAH razı olsun medyum Muhammet Yusuf sayende mutluluğa ve huzurlu bir hayata kavuştum.

 25. hatice dedi ki:

  Medyum Muhammet Yusuf beyle kabala çalışması yaptım ve bu çalışma sayesinde 10 yıllık evliliğim bitmekten kurtuldu… Son zamanlarda kocamla çok kavga ediyorduk ve sorunlarımız vardı ve bu sorunlar bizi boşanma noktasına doğru götürdü en sonunda kocam bana tek taraflı boşanma davsı açtı ve ben yuvamın yıkılmasını engellemek adına internetten medyum ararken medyum Muhammet Yusufın numarasına ulaştım ve kendisiyle çalışmaya başladık. Kabala işlemi sayesinde 10 günlük kısa bir sürede kocamı davadan vazgeçirip benim sözümden çıkmayan biri haline getirdi. Teşekkürler medyum Muhammet Yusuf hocam

 26. SEVTAP dedi ki:

  Merhaba medyum Muhammet Yusuf hakkında güzel yorumlar yapılmış bnde yaptırmak istiyorum fakat onunla çalışma yapmış birinden bilgi almak istiyorum.

  1. Ezgi dedi ki:

   Merhaba sevtap hanım biz hocamla çalışmamızı yeni bitirdik sayılır kendisi ile geri getirme çalışması gerçekleştirdim işlemim toplamda 12 gün sürdü ilk haftadan daha etkilerini gözlemlemiştim gerçekten çok kuvvetli bir hoca kendisini kesinlikle tavsiye ederim bana istersen mail ile ulaşabilirsin ben kendisine kefilim ezgiç[email protected]

 27. Ayşen dedi ki:

  Medyum Muhammet Yusuf hocam senden ALLAH razı olsun sayende yuvam kurtuldu ve çocuklarım babasız büyümeyecekler kocamın bana karşı açtığı boşanma davasını 8 gün gibi kısa bir sürede çektirdiğin için sana çok teşekkür ederim. Sayende şu an kocam bana eskisinden daha sıcak davranıyor ve sözümü dinliyor. Bunların hepsi senin sayende oldu çok teşekkir edyiyor ellerinden öpüyorum…..

 28. Melis dedi ki:

  MERHABA ÇOK SEVİNÇLİYİM BUGÜN MEDYUM Muhammet Yusuf HOCA İLE YAPTIGIM İŞLEM SONUC VERDİ EŞİMİ GERİ DÖNDÜRDÜ SAGOLSUN VAR OLSUN MEDYUM Muhammet Yusuf HOCAM VALLA İNANILIR GİBİ DEGİL KORKMUSTUM AMA SONUC ALDIM 6 GÜN SÜRDÜ ARKADASLAR HERKESE TAVSİYE EDİYORUM İNANIN BU ADAMA BU ADAM GERÇEKTEN İŞİNİN EHLİ BİR ADAM YANİ NE YAZACAGI BİLMİYORUM BİLE SEVİNÇTEN ALLAH RAZI OLSUN ONDAN YAZMAK İSTEDİM İNŞALLAH DİGER İNSANLARADA YOL GÖSTERİR…

 29. Tuğçe dedi ki:

  Medyum Muhammet Yusuf kesinlikle çalışılması gereken bir medyum o nu diğer medyumlardan ayıran özellikleri sayesinde tercih edilmeli diyorum. Sizden işlem başlamadan önce bir kere para alır ve daha sonra sürekli para talep etmez. Sizler le işlem öncesi ve işlem bitene kadar sürekli ilgilenir. Sorularınızı içtenlikle yanıtlar ve en güzel özelliği de istediğiniz zaman kendisine ulaşabilirsiniz. Bu yüzden kendisiyle çalışmanızı tavsiye ediyorum. İşlemleri olumlu sonuçlanıyor bu zamana kadar ben de dahil toplamda 3 kişi işlem yaptırdık ve hepimizde sonuçlardan memnun kaldık.

 30. Hatçe dedi ki:

  Arkadaşlar gerçekten çok zor durumdayım sevdiğim adam beni terk etti ve geri gelmesini istiyorum. Ayrıldığımızdan beri 3 ayda 11 kilo verdim ne yemek yiyebiliyorum ne uyku uyuyabiliyorum. Aynı şekilde devam eder ve bana geri dönmezse büyük ihtimalle ölücem 🙁 Gideni Geri Getirme Büyüsü konusunda uzman bir medyum olan Muhammet Yusuf hocam ile çalışmaya başladıktan sonra içimde bir ferahlık olmaya başladı. Henüz bana yazmadı ama whatsapp taki engelimi kaldırdı. İşlem bittiğinde buraya yazacağım..

 31. Sıla dedi ki:

  merhabalar benimde medyum Muhammet Yusuf hoca ile bir işlemim oldu sonuc verdi şükürler olsun kendisi bir erkek oldugu halde benim derdimi cok iyi anladı kendi derdi gibi oda beni anladı sagolsun benim işlemim biraz karışık ama istedigimi yaptı 7 günde sagolsun var olsun..

 32. Berna dedi ki:

  Selamlar Muhammet Yusuf bey ile 12 gün süren bir çalışmam oldu kısmetin rızkım bereketim sanki hic yokmus gibiydi hep sansızlık var Muhammet Yusuf bey bunlar için bir işlem yaptı ve eşimin geri dönmesi içinde bir işlem yaptı sagolsun 12günün sonunda eşim döndü ve bahtım acıldı simdi gayet mutluyuz huzurluyuz eve giren para hemen cıkmıyor evimin bereketi yerine geldi sagolasın derdi olan baska medyuma bile gitmesin Muhammet Yusuf hocama gitsin

 33. Hakan dedi ki:

  Ben medyum Muhammet Yusuf beye bağlama büyüsü yaptırdım. Bu zamana kadar 3 tane medyumla daha çalışma yaptım fakat medyum Muhammet Yusuf kadar efendisini ılımlısınız ve sıkılmadan soruları cevaplayanını görmedim. Adama işleme başlamadan nereden baksanız 25 tane soru sordum hepsini içtenlikle yanıtladı ve bana bir kere kırıcı bir cümle kullanmadı, diğer soysuzlar 2 kere soru sorunca hemen ters cevap vermişlerdi. Medyum Muhammet Yusuf abi en çok sevdiğim özelliği ise işlem boyunca sadece bir kere para istemesi. İşlemin başında parasını alıyor daha da işlem bitene kadar sizden bir kuruş bile istemiyor. Dolandırıcı medyumlar benden 8 gün içinde 3 kere para istemişlerdi. İşte bu kadar özellikten sonra bir de yaptığı işlemleri zamanında yapması ve olumlu sonuç alması gerçekten süper bir durum. Medyum Muhammet Yusuf herkese tavsiye ederim.

 34. Sevgi dedi ki:

  Kabala büyüsü konusunda kendisini tek geçerim bu konuda ermeniler gerçekten bir numaradır. Bu yüzden ermeni büyücüleri her konuda tek geçiyorum. Ciddi anlamda çalışılması gereken bir medyum gerek size verdiği sözleri vermesi gerekse işlem boyunca bilgi alış verişi konusunda gerçek bir profesyoneldir. Muhammet Yusuf hocam ile Çalışmanızı tavsiye ederim..

 35. Çiğdem dedi ki:

  bende medyum Muhammet Yusuf hoca ile eşim için bir baglama ritüeli yaptırdım banada bir hafta kadar bir sürede cok guzel gelişmeler aldırdı hakkını yiyemem cok başarılı ve tecrübeli bir hoca ve cok ilgili bütün eşime dostuma tavsiye ediyorum selametle.

 36. Zerrin dedi ki:

  Merhabalar benimse nişanlımla yaşadığım büyük sorunlarım vardı sürekli bir ayrılıp bir barışıyorduk. Bana hep bağlı kalsın benden başkasını sevmesin diye bir çok medyuma işlem yaptırdım ama sonuç alamadım. En sonunda ermeni büyüsünü en iyi yapan medyum Muhammet Yusuf hocama rastladım. Hakkında olumsuz bir şey görmeyince çalışma yaptırmak için Medyum Muhammet Yusuf hocamı aradım yardım istedim. O kadar tatlı o kadar iyi bir abla ki anlatamam. Hemen hızlı bir şekilde çalışmalara başladık yaparak nişanlımla aramızda ki bütün sorunların tamamen bitmesine vesile oldu şimdi nişanlım tam istediğim gibi davranıyor bana eskisinden daha çok aşık oldu buna vesile olan Medyum Muhammet Yusuf hocama ne kadar teşekkür edeceğimi bilmiyorum. Ermeni büyüsü yaptırmak isteyenlere tavsiyemdir..

 37. sudenaz dedi ki:

  Muhammet Yusuf Hocam size harika bir haberim olacak. Ayrılmak üzereydikya avukata verdiği dilekçeyi geri almış. Profil fotoğrafına da çocuğumuz ile olan fotoğrafı koymuş tekrardan. Bugün görüştük şimdi iyiyiz. Hemen size yazmak istedim. Tüm yaşadıklarımız bize tecrübe olsun artık. Eski halimize tekrar dönmek çok güzelmiş. Hayatın ve elimizdekilerin kıymetini tekrar hatırlattınız bize. Allah’a emanet olun.

 38. ferdi dedi ki:

  Sonunda biri hakkında memnuniyet mesajı yazdığıma inanamıyorum çok şükür. Muhammet Yusuf hocanın yapmış olduğu papaz büyüsü sorunsuz ve kusursuz olarak bitti. İşin başından sonuna kadar ne sorduysam doğru dürüst cevap verip yardımcı oldu. Kaç defa başka hocaları denediysem hep para alıp kaybolmuşlardı, bu adam öyle yapmadı ve gerçekten dediği gibi bir haftada teslim etti. Etkisinden bahsetmek gerekirse, ben bu hocaya bağlama için yaptırdım işlemi. Benim için değil ama kardeşim için yapıldı büyü. Evden uzaklaşıp kendini bırakması hasebiyle başvurduk bu yola. Evliliği düzeni bozulmasın diye kısacası. Çocuk büyü etki ettikten sonra evine çocuklarına çok bağlı bir insana dönüştü ne yapıyorsa evinde yapıyor akşamları arkadaşlarıyla bile kırk yılda bir çıkıyor. Çok tesirli oldu işlem. İhtiyacı olanlar mutlaka papaz büyüsünü denesin hem hızlı hem sonucu çok iyi.

 39. leyla dedi ki:

  herkesin kendine göre sıkıntıları olabiliyor benim sıkıntım aşktı uzun süre sevdim haberi olmadan sonra ilişki yaşadık sonunda terk edildim geri dönmesi uğruna herşeyi yapabilecek durumdaydım herşeyi göze alabilirdim bunun uğruna çokça para kaybettim umutlarımı kaybettim tavsiye üzerine Medyum Muhammet Yusuf Hoca ile tanıştım ilk önce açıkçası tereddüt ettim işleme başladık bana belli bi gün sayımız vardı dediği gün içerisinde bana gönderdiği işlemlerle beraber çabaladık sabahlara kadar benim için uğraştığına şahidim Medyum Muhammet Yusuf Hoca’mız gerçekten işinin ehli çok babacan bir insandır şiddetle ve ısrarla tavsiye ederim

 40. sertap dedi ki:

  9 yıllık evliliğimizin iki yıldır kötü gitmesi Muhammet Yusuf hocayı tanımama vesile oldu. Eşim bir yıldır evi ve çocuğuyla ilgilenmiyordu. başka bi kadınla mesajlarını ve görüşmelerini yakaladım.. Muhammet Yusuf Hocamın yapmış olduğu calismalar sayesinde ve tabiki Allahında izniyle etkisini gösterdi. Yuvamız yıkıldı dediğim anda tereyağından kıl çeker gibi kurtulduk. 2 aylık hamileyim eşim inanılmaz değişti eskisinden eser kalmadı.

 41. beyza dedi ki:

  medyum Muhammet Yusuf hoca bir aşk büyüsü yaptı ki.Dillere destan olmayacak şeye amin denmez derler ya ben dedim yani. Sayesinde olmaz dediğim aşk ayağıma geldi.Öyle etkili öyle hızlı sonuç veriyorki mutluluktan ölecem sandım.Ben Muhammet Yusuf hoca ile çalışın derim.Gayet başarılı bir medyum kendisi.

 42. hira dedi ki:

  Yaşım 35 oldu ben hala yanlızım. Çıkan kısmetlerim bu zamana kadar hep bir şekilde sonuca ulaşmadı, bu duruma çok üzülüyordum. platonik olarak aşık olduğum bir çocuk vardı ayrıca, onunla evlilik planları yapıyordum içten içe. Çevremden medyum Muhammet Yusuf hocanın ismini çok duyuyordum,herkes ondan çok iyi bahsediyordu.ben de kendi kendime neden ben de Muhammet Yusuf hocayla çalışmayayım ki diye düşündüm.İnternetten numarasını alarak Muhammet Yusuf hocamı aradım,bana aşık etme duası ve evlenmek için dua çalışması yaptı.Aşık olduğum çocuktan anında bana msj geldi ,benimle tanışmak istiyormuş,herkesin bana önerdiği gibi ben de size rahatlıkla Muhammet Yusuf hocayı öneriyorum, inanın pişman olmazsınız

 43. Hülya dedi ki:

  birine aşık olmuştum aklımdan çıkmıyordu üstelik ben boşanmıştım ve iki çocuğum vardı o kişi ise bekardı ve benden küçüktü birden benden uzaklaşmaya başladı kendini geri çekti ve günün birinde tamamen gitti onu geri getirmek için çok uğraştım bir kere benden soğumuştu geri dönmüyordu bende araştırmalarım sonucu Muhammet Yusuf hocamı buldum konuştuk ve sevdiğim kişinin geri gelmesi için işlem istedim oda hemen işlemlere başladı bendede heyecan başlamıştı sonuç sonuç derken tam 12. gün sevdiğim çıka geldi ben şok görünce sevdiğimi boynuna sarılmışım Muhammet Yusuf hocamın çok iyi bir hoca olduğunu bir kere daha anladım..

 44. Seyit dedi ki:

  benim karım beni istemiyordu soğumuştu benden evden gitmem için elinden geleni yaptı bana kadına birden bire ne olmuştu anlamadım nefret ediyordu benden sanki medyumluk konusunda en iyi hocaları araştırdım Muhammet Yusuf hocama rast geldim bağlama büyüsü yaptırdım karım eski haline döndü ama neden böyle davrandığını bilmiyorum aklı karıştı herhâlde Muhammet Yusuf hocam olmasaydı yuvam dağılacaktı teşekkürler hocam ..

 45. numan dedi ki:

  kendisine çok yanlış yaptığım biricik eşim 9 aylık oğlumuzu da alarak evi terketti. Farkındaydım ona karşı çok büyük eşeklik etmiştim.Karımın çocuğumuzla beraber eve geri dönmesini tekrar eskisi gibi olmak istiyordum. Benim bütün çabalarım işe yaramadı ben de medyum Muhammet Yusuf beyi arayarak yardım istedim. Hocamın yaptığı çalışmalar sonrasın da eşim beni affetti ve evimize geri döndü. evim tekrar şenlendi, sizlerede Muhammet Yusuf hocayı tavsiye ederim.

 46. sibel dedi ki:

  sevgilimle aram o kadar güzelken on dk da bozuldu,önceki sevgilim bir anda karşımıza çıktı ve olanı biteni iftiralarla anlatarak aramı bozdu.ne desem dinlemedi o kadar çok ağladımki iki gözüm iki çeşme.bunlar başıma gelecek en son şey olmalıydı,insan iftiraya maruz kalması çok kötü allah kimsenin başına gelmesin.internette gezinirken Muhammet Yusuf hocanın sitesine rastladım durumu anlattım ve hoca bu belaların önüne geçebiliceğimizden bahsetti.başta inanmazken etkilerini görmeye başladıkça şaşırmaya başladım.şükürler olsun şimdi aramı bozan eski sevgilim benden özür diledi ve yaptığının çok yanlış olduğunu dile getirdi.ayrılan sevgilim ise hayatıma yeniden girmek istediğinden bahsetti fakat bu seferde ben kabul etmedim.bana inanmayan biriyle görüşmek istemezdim sonuçta. Muhammet Yusuf hocaya teşekkür ederimki intikamımı almamı sağladı,beni yalnız bıraksaydı bu dertten çıkamazdım eminim.

 47. suzan dedi ki:

  Aylardır yüzünü göremediğim aşkımla tekrar güzel günler yaşayabilmek için yapmadığım şey kalmadı. Ne yaptıysam tekrar buluşmak için onu ikna edemedim.Ama, Muhammet Yusuf hocamla çalışmaya bir başladım,daha ilk haftadan bana mesaj atıp benimle görüşmek istediğini söyledi. Muhammet Yusuf Hocamın çalışmalarının çok etkili olduğunu duyuyordum ama bu kadarını ben bile beklemiyordum..

 48. mualla dedi ki:

  Hayatımdaki en minnettar olduğum insan Erkek arkadaşım tarafından terkedildikten yaklaşık 5 ay sonra başvurdum kendisine. Kesin döner diye bi taahhütte bulunmadı garanti veremem dedi. Öncesinde barışma taleplerimi defalarca reddeden erkek arkadaşım Muhammet Yusuf hocam sayesinde 10 gün sonra geri döndü. Bana her zaman Abi gibi davrandı her zaman destek oldu. Onu tanıdığım için çok şanslı hissediyorum kendimi. İnanılmaz dürüst, sözünün eri bir insan. kesinlikle tavsiye ediyorum..

 49. simge dedi ki:

  Çok sevdiğim deli gibi aşık olduğum bir çocuk var ama o bana hiç bakmıyordu benim aşktan gözüm kör olmuştu sadece onu düşünüyodum buna bağlama aşık etme büyüsü yaptırmaya karar verdim bu işin en iyi Muhammet Yusuf hoca dediler aradım bir işlem yaptık bir hafta sonra çocuk bana seni yakından tanımak istiyorum niyetim ciddi diye mesaj attı. Muhammet Yusuf hocam sayesinde aşkıma karşılık aldım. Çok sağolun Muhammet Yusufhocam sizi herkese tavsiye ediyorum.

 50. gülay dedi ki:

  Muhammet Yusuf hocam bugüne kadar tanıdığım en etkili en ilim sahibi en yüce en kudretli hocadır. Kendisiyle ben ve arkadaşlarım için çeşitli çalışmalar yaptık. bağlama, geri getirme ,papaz büyüsü bozma) hepsinden çok iyi sonuçlar aldık. Muhammet Yusuf hocaya çok güveniyorum bu alanlardaki en etkili isimdir kendisi..

 51. Feyza dedi ki:

  Bugüne kadar her zaman için birilerini tavsiye ederken çekinceyle yaklaştım Çünkü biri bana iyiyken başkasını kandırabilir diye düşündüm ama bugüne kadar tek tavsiye verebileceğim yürekten güvenebileceğim kişi Muhammet Yusuf hoca oldu. Ailemin kurtulmasına kendisi vesile oldu. Eşimin ailesi inanılmaz tutucu ve bana karşı çok kaba insanlardı. Evlenmiş olsak da hala boşanmamız için uğraşıyorlardı bu yüzden bizim evimizde hiç doğru dürüst huzur olmuyordu. Muhammet Yusuf hocaya bununla ilgili telefon açtım derdimi ve sorunumu anlattım. Telefonda konuştuk ve sıkıntının aslında ikna büyüsüne ihtiyacı olduğunu anladık. Bana ikna büyüsü için bir hafta süre verdi, Eşimin ailesinin bana olan tavırları bir haftadan sonra değişti diyebilirim işime güvenmiyorlardı, bu yüzden hep sıkıntı yaratıyorlardı. Hiç dönmeyecekleri düşünceleri değişti, işime güvenmeye yaptığım şeylere saygı duymaya başladılar. Çok farklı bir deneyim oldu benim için gerçekten. Medyumluk mesleğine olan saygım arttı. Bugüne kadar hiçbir konuda kimseyi tavsiye etmemiştim vebale girmemek için ama medyum Muhammet Yusuf hocayı kesinlikle herkese öneriyorum.

 52. zeynep dedi ki:

  arkadaşlar araştırmalarınızı iyi yapın benim size nacizane tavsiyem Muhammet Yusuf hocadır çünkü Muhammet Yusuf hocanın telefonuna istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz sahtekar medyumlar gibi parayı alıp engellemeler kesinlikle söz konusu değildir bence doğru adres Muhammet Yusuf hocadır..

 53. deniz dedi ki:

  çok tereddüt eden olmuş anladığım kadarıyla ama Muhammet Yusuf hocam varkı işini en iyi yapanlardan biridir medyumluk ta üstüne tanımam kimseyi gerçekten bilgisi çalışmaları sonuna kadar herseyı hak eden bir hoca gıdın korkmayın hiç bişey kaybetmezsiniz hatta neden daha önceden gelmedim diye hayıflanırsınız bile okadar kesin konusuyorum. hocam her zaman görüşme yapabilen dürüst ve hakkıyla emek veren biri kesinlikle tavsiye ediyorum..

 54. kısmet dedi ki:

  Ablam kocasıyla aralarının bozuk olduğunu söyledi ayrılacaklarını ama kendisinin bunu istemediğini söylemişti, bulduğumuz Medyum Muhammet Yusuf hocaya bağlama büyüsü yaptırdık şimdi çok mutlular ablamlar Muhammet Yusuf hocam bir yuvayı kurtarmiş oldu önce Rabbiminde izniyle Eğer dağılmak üzere olan bir yuvanız varsa Muhammet Yusuf hocamızı deneyin derim arkadaslar …

 55. zülal dedi ki:

  Eşim çok değişmeye başlamıştı. Bizim yanımızda sanki sadece bedeni vardı. Telefonu alıp köşe bucak gizli gizli yazışmaları da zaten şüpheyi üzerine çekiyordu. Ne zaman sorsam yakın arkadaş, özel şeyler falan deyip geçiştiriyordu. Benden ve çocuklardan soğumuştu. İnternette araştırma yaparken Muhammet Yusuf hocaya denk geldim. Gerçekten o kadar iyi yönlendirdi ki beni, hem okumalarla hem özel hayatta dikkat etmem gerekenlerle, birçok şeyin değişiyordu ve bunu görmek mutlu ediyordu beni. Eşimin ailesiyle ilgilenmesi gerçekten iyi geldi. iyiki Muhammet Yusuf hocaya rastladım çok memnun kaldım. Allah razı olsun.

 56. Cansel dedi ki:

  Erkek arkadaşım çok değişik bir insandı. Duygularım ağır basmasa bir dakika yanında durulacak bir insan değildi. Ama sevmiştim, kendimi vermiştim, gelecek hayalleri ve beraber yaşlanmaya kendimi o kadar alıştırmıştım ki bu hisleri bırakıp yeni bir yaşantıya başlama düşüncesi bile başlamadan yok oluveriyordu. Muhammet Yusuf hoca ile arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım. Gerçekten bulunduğum durumu çok iyi anlamıştı ve yaptığı şeyler beni çok rahatlatıyordu. bağlamak için bende çalışma yapmaya karar verdim. 1 hafta sonra Engellediği her yerden engelimi kaldırmaya başladı. Beni arayıp tekrar görüşmek istemesi ne kadar kan akışımı hızlandırsa da kalp burukluğum ve yine aynı şeylerin olma olasılığı heyecanımı azaltıyordu. Ama aldığım evlilik teklifi tüm düşüncelerimi alt üst etti. Bu kadarını da beklemiyordum. Allah senden razı olsun Muhammet Yusuf hocam. Vesile olduğun şey gerçekten beni mutlu etti. Allah da sizi mutlu etsin.

 57. Asiye dedi ki:

  Muhammet Yusuf hocamı kendimi çok güçsüz hissettiğim bir anda internette bulmuştum. Aşk acısı o kadar derinden ve kuvvetliydi ki artık dayanabilecek gücüm kalmamıştı. Muhammet Yusuf hocanın yaptığı işlemler tam olarak ne bilmiyorum ama gerçekten beni çok rahatlattı. Sakinleşmiş, eskisi kadar düşüncelere girmiyordum. Erkek arkadaşım benden uzaklaşmıştı evet. Bunu kabul etmiştim aslında. Önceliği kendime verdim ve güçlü insan olabilmek için çabaladım. Muhammet Yusuf hocamın bu konuda yaptığı yardımlar gerçekten beni kendime getirdi. Aklıma geldikçe ara ara hüzünleniyordum ama hayatın gerçeklerini de göz ardı etmek aptallık olur. İşlemler bitmeye yakın erkek arkadaşım tekrar görüşmek istedi. Sadece kendimi güçlü göstermek için teklifini kabul ettim. Buluştuk ve ayrıldık. O kadar rahatlamıştım ki anlatamam. Bazen insanlara ederi kadar değer vermek lazımmış. Bunu bana öğreten Muhammet Yusuf hocama çok teşekkürler.

 58. cemre dedi ki:

  Kocama yabancı bir kadın musallat oldu. Çok genç ve güzeldi, tabi kocamın aklını başından aldı. Kocam bana ilgisini, sevgisini tamamen kaybetti. Hırsdan ölüyordum, hayatlarını dar etmek istiyordum. Hoca bulup ayırma büyüsü yaptırmaya karar verdim. Muhammet Yusuf hocaya ulaştım anlattım herşeyi. 2 işlem yapacağız hem ondan soğuyacak hem sana dönecek dedi. Ben daha fazla bişeyler yapalım o kadın sürünsün dedim. Muhammet Yusuf hocam 3 hafta bekleyeceksin sonra istediklerin tek tek olcak dedi bana. işlemi yaptı 10 gün sonra eşim o kadından ayrıldı. Kadın başka bir adama musallat oldu kocamın yakasından düştü. Kocam şimdi pişmanlıkla kıvranıyor onu afedeyim diye. Bana çok iyi davranıyor. Muhammet Yusuf hocam Allah senden binlerce kere razı olsun.. Hocamı herkese yürekten inanarak tavsiye ediyorum.

 59. mavi dedi ki:

  Merhabalar. Ben sizlere de faydası olması için medyum hocamla ilgili birkaç şey yazmak istedim. Ben henüz 2 yıllık evliyim. Eşimle görücü usulü evlendik. Ancak konuşma, söz, nişan aşamalarında birbirimizi yeterince tanıdık ve sevdik. Bütün bu süreç boyunca eşim ne istediysem yaptı. Aileme ve bana karşı çok nazik ve anlayışlı davrandı. Ailesi de aynı şekilde. Evlendikten bir süre sonra bazı sebeplerden dolayı oturduğumuz semti değiştirme kararı aldık. Normalde kayınvalidemle aynı semtte oturuyorduk. Ne olduysa bu kararımızdan sonra oldu. Eşim birden değişmeye başladı. Halbuki beraber konuşup ortak bir şekilde aldığımız bir karardı. Üstelik sadece taşınma konusunda değil birçok konuda sorunlar çıkmaya başladı. Yemeğimden tutun da oturup kalkmama kadar her şeye laf yapmaya başladı. Küçük veya büyük kavga olmadan geçen günümüz yoktu. Hatta boşanmayı bile düşündüm. Ancak sonra bir arkadaşım birinin bize büyü yapmış olabileceğini söyledi. Aklıma ilk gelen eşimin daha önce nişanlanıp ayrıldığı kişi oldu. Bu şüpheyle ve arkadaşımın aracılığıyla medyum Muhammet Yusuf hocaya gittim. Durumu anlattım. Kendisi bazı bakımlardan sonra büyüyü kayınvalidemin yaptırdığını söyledi. Biz taşınıp uzaklaşmak isteyince eşime kendi sözünden çıkmaması için bağlama büyüsü yaptırmış. Bu büyü sebebiyle de eşim benden uzaklaşmaya başlamış. Bunu öğrendikten sonra büyüyü bozmak için işlemlere başladık. İşlemler bittiğinde eşim eski haline dönmüştü. Çok şükür bütün sorunlarımız son buldu m medyum Muhammet Yusuf hoca sayesinde boşanmadan döndük. Allah sizden razı olsun hocam.

 60. Recep dedi ki:

  Herkese merhaba ben büyüye inanmayan, saçma bulan bir insanım. geçenlerde çok yakın bi arkadaşımın sevgilisi oldu. Kız arkadaşımla vakit geçirip, sürekli para istiyor, kendine kıyafet yada benzeri şeyler alıyordu. Arkadaşım kıza çok âşık olduğu için bu durumu anlamayıp hayla ilişkiyi devam ettiriyordu. En son kız, arkadaşımdan yüklü bi miktar para isteyince arkadaşım borç para aramaya başladı. Ona bu durumu söyleyince bana kendisini kıskanıp, onları ayırmaya çalışan bir insanmışım, arkadaşımın iyiliğini düşünmüyormuşum gibi davranmaya başladı. En son arkadaşlar arasında bahsi geçen bir hoca vardı dedim ve, internette kısa bi araştırma yaptım. İletişim bilgilerini buldum ve, Muhammet Yusuf hoca ile konuşmaya başladım. Sahtekar hocalar gibi değil, maddi yönden düşünmektense dinliyor ve ona göre birşey yapıyordu. En sonunda arkadaşım ile Muhammet Yusuf hoca Konuşmak istedi. Ve bende arkadaşımı zorda olsa ikna ettim, hocayı dinleyip, ona inanmasını söyledim, inandı, güvendi. Muhammet Yusuf Hocamızın dediği her şeyi yaptı, üstündeki aşk büyüsünün bozulmasını sağladı ve üstündeki büyü kalktığında aslında o kızı o kadar çok sevmediğine kanaat getirdi. Şuanda mutlu bi hayatı var sonradan düşününce arkadaşımda bana hak verdi, ve Muhammet Yusuf hocaya baya dua etti. Sizinde derdiniz sıkıntınız var ise rahatlıkla Muhammet Yusuf hocaya güvene bilirsiniz, bazı sahtekar dolandırıcılar gibi değil, insanları düşünen birisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort